FELINE FITNESS & FATNESS
5-7ARALIK 2018

1.ULUSLARARASI KEDİ HEKİMLİĞİ DERNEĞİ KONGRESİ İSTANBUL/TÜRKİYE

FELINE FITNESS & FATNESS
5-7 ARALIK 2018

1.ULUSLARARASI

KEDİ HEKİMLİĞİ

DERNEĞİ KONGRESİ

İSTANBUL / TÜRKİYE

Davet

FELINE FITNESS & FATNESS Davet

Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl KHEDİ – Kedi Hekimliği Derneği olarak ilkini gerçekleştireceğimiz Kedi Hekimliği Kongresi’nin tüm katılımcılar için yenilikçi ve öncü nitelikte olmasını diliyoruz.

Günümüzde kedi hekimliğinin dünya çapında artan değeri ve önemi karşısında tür spesifik kongre düzenlemenin zaruri olduğunu düşünmekteyiz. Kongremiz süresince düzenleyeceğimiz workshop ve sunumlar, yalnızca kediye özgün hastalıklar ve uygulama yöntemlerinin ele alındığı oturumlar halinde sürdürülecektir.

Davetli konuşmacılarımız özellikle kedi hastalıkları konusunda ve alanlarında öncü isimlerdir. Kongremizde belki de veteriner tarihinde ilk defa, dünyaca ünlü iki konuşmacımız Jolle Kirpensteijn ve Craig Andrew Clifford multidisipliner bir yaklaşımla ortak bir sunum gerçekleştireceklerdir.

Kongremizin workshop bölümünde, kedi hekimliğine ek olarak, günümüzde artan bir ilgiyle karşılanan, egzotik hayvan konusunda da dünyaca ünlü bir sunucumuz sizlerle buluşacaktır. Tabi ki kongre dendiğinde bilimsellik ön planda olacaktır ancak bunun yanı sıra düzenleyeceğimiz çeşitli etkinlikler, katılımcılarımızın hoş vakit geçirmesini de sağlayacaktır. Bu kapsamda gala gecemizde KHEDİ’ce sürprizler sizleri beklemektedir. Bu sürprizler kendi aramızdan birilerinin sizlere sunacağı keyifli anlar barındırıyor olabilir.

Büyük bir heyecanla hazırlandığımız, ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan tür spesifik kongremizde siz sevgili meslektaşlarımızı aramızda görmekten ve bu deneyimi sizlerle paylaşmaktan KHEDİ ekibi olarak onur duyarız.

Kedi Hekimliği Derneği Adına

Mustafa AKTAŞ
KHEDİ Yönetim Kurulu Başkanı